Čestní členové

Čestní členové

Denis Hradil

„Parlament byl mým odrazovým můstkem do světa mimoškolních aktivit.“ Za touto větou si stojím, protože právě díky Parlamentu a jeho členům jsem již přes 4 roky „aktivním studentem.“ Pokud si toto čtete před podáním přihlášky, tak neváhejte a běžte to zkusit. Já sám jsem se přihlásil z nudy, a nakonec s Parlamentem strávil skoro 3 roky. Ačkoli jsem tomu věnoval nemálo času, rozhodně to za všechen ten čas stálo a vrátilo se mi mnohem více zpět prostřednictvím zkušeností a dovedností. Vše, co jsem se během svého členství naučil, momentálně využívám každý den v jiných projektech a spolcích (hlavně ve spolku MOB – Mladí občané).

Vilém Honysz

Jan Žabka

,,Svět potřebuje mladé lidi, kteří se o něj budou zajímat a snažit se jej zlepšovat," napsal jsem do toho medailonku v roce 2016, kdy jsem předával předsednictví Pavlu Linzerovi a maturoval na Jazykovém gymnáziu Pavla Tigrida. Od té doby se toho v mém životě událo hodně - vedu redakci Houpací Osel, působil jsem rok v nezávislém médiu HlídacíPes.Org, studuji žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, pořádám Studentskou žurnalistickou konferenci a mnohem více času věnuji cestování. A je to právě působení v PDMMO, co mě k těmto příležitostem a zkušenostem přivedlo, byť třeba nepřímo. Jsem totiž přesvědčen, že PDMMO dokáže mladému člověku zakořenit ten tak důležitý zájem o svět, ve kterém žije a to jej postupně samo navede k aktivitám, které jsou pro něj důležité k tomu, aby ten svět mohl pozitivně měnit.

Daniel Strakoš

Pavel Linzer

Mám rád výzvy a trávení času věcmi, které mají smysl jak pro mě, tak pro mé okolí. Ve vedení PDMM jsem strávil dva a půl roku od pozice tajemníka, přes 2. a 1. místopředsedu až po jeho předsedu. Jsem aktivním v řáde NGO, ať už to jsou různé mentoringové programy, studentské parlamenty či simulace. Studuji v 3. ročníku na PF UK, mám rád dobrý (a hlavně ten černý) humor, fotbal, power metal. Jsem hrdým patriotem, což o mně i všichni v Praze vědí!

Matěj Plewa

Tomáš Macek

Zuzana Hudcová